INFOLINKA +421905532085

O nás

Hovorí Mária Fehérová, Mgr.

V cestovnom ruchu pracujem od mojich 18 rokov, kedy som začínala počas štúdia na vysokej škole ako sprievodkyňa na autobusových transferoch do Grécka. Absolvovala som potrebné kurzy a získala licenciu DELEGÁT/SPRIEVODCA. Dvere k vyšším a lepším pracovným pozíciám sa mi otvárali ľahko, nakoľko som ovládala slovom aj písmom anglicky a nemecky. Postupne, v priebehu nasledujúcich letných sezón pôsobenia v Grécku, som pridala ďalší cudzí jazyk, prirodzene gréčtinu, ktorú ovládam na profesionálnej úrovni.

Prvotná destinácia do značnej miery ovplyvnila aj moje ďalšie kroky a preto som sa po ukončení VŠ zamestnala v cestovnej kancelárii AELOUS, ktorá sa špecializovala na grécke ostrovy.

Nezriedka počujem od Vás klientov, že Grécko, jeho ostrovy a tiež históriu poznám lepšie ako domorodci. Turizmus sa však na Slovensku rozmáhal stále viac. Slováci radi poznávali nové krajiny avšak stále bola nutná asistencia pre obrovskú jazykovú bariéru dovolenkárov. A tak som aj ja pokračovala v poznávaní Stredomoria.

V roku 2004 som si otvorila cestovnú agentúru DELMAR trnava, ktorá sa zaoberá predajom leteckých dovoleniek v lete aj v zime. S radosťou konštatujem, a nesmierne si to vážim, že mnohí z mojich dnes už stálych klientov, sú už rovnako aj mojimi blízkymi priateľmi.

V priebehu rokov, som niekoľkokrát absolvovala exotické destinácie. Vtedy perlička, dnes už úplne normálna vec, vybrať si v jeden deň dovolenku a na druhý deň už sedieť v lietadle do Vietnamu, na Kubu, do Ománu, na Zanzibar alebo trebárs na Aljašku.

...a presne tu sa začína moja terajšia činnosť. Poradiť správne. Poradiť a vybrať tak, aby dovolenka splnila očakávanie alebo nasmerovať klienta inde, ak sa predstava nezhoduje s danou krajinou. Vysvetliť všetky náležitosti, ktoré sú spojené s vybranou krajinou, ako napríklad víza, povinné očkovanie v tropických krajinách, vstupné formuláre, cestovné poistenie, možné riziká a mnoho ďalších vecí, ktoré urobia dovolenku dokonalou.

Moja práca ma naozaj baví, dáva mi slobodu v cestovaní a je istou drogou. V rebríčku pripravenosti, odborných vedomostí, ochoty, ľudského prístupu ku klientovi - od 1 do 10, si vyberám číslo 10. Verím, že aj nasledujúce sezóny budem asistovať pri výbere tej Vašej dovolenky.

PREČO PRÁVE MY?

  • každý deň nové ponuky na dosah ruky
  • všetky rezervácie na jednom mieste
  • konečné ceny s online dostupnosťou vrátane akcií a bonusov
  • poskytujeme komplexnú starostlivosť o klienta
  • rýhclosť a efektivita
  • maximálna dôvera

Naši partneri

Dotazy


Na Vaše otázky odpovedá Mgr. Mária Fehérová


Customer Support Specialist


Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,72 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 34,99 TRY
Americký dolar  EUR 1,08 USD

Zobraziť všetky »